-

WoP Week Vállalati előadások a Pécsiközgázon, melyek keretében a hallgatók vállalathoz kapcsolódó esettanulmányok segítségével ismertethetnek meg különböző  elméleti anyagokat, technikákat, módszertanokat, ezzel felkeltve érdeklődésüket a cég iránt.

A Pécsiközgáz az alumni és vállalati kapcsolatok építése mellett, stratégiai célként tűzte ki, a terület lehetőségeinek feltárását, a régiós esélyek kommunikálását.

Fontos, hogy a hallgatóink régióban maradását ösztönözzük, ezzel is támogatva a helyi gazdaság fejlődését.

Ennek jegyében szervezzük erre a hétre a „Mindenki PÉCSI akar maradni” pódium beszélgetést.

Beszélgető partnereknek az idén olyan társadalmi vállalkozásokban dolgozókat kértünk fel, akik szívvel-lélekkel, időt és energiát nem spórolva fáradoznak azon, hogy Pécset egy ennél is élhetőbb, egymásra és környezetünkre figyelő várossá tegyék.

A rendezvény regisztrációhoz kötött (Openupon  az eseményeknél a csatlakozás gombra kattintva tudjátok ezt megtenni), - ha regisztráltok, az érkezés sorrendjében, a készlet erejéig, egy „Mindenki PÉCSI akar maradni” pólót vehettek át.👕 Ne halasszátok el ezt a szuper lehetőséget, hiszen mikrokreditet is gyűjthettek!

balás krisztán báti
kovács balázs rechnitzer