Megújult a B310-es termünk a Holcim Magyarország jóvoltából.

2024. 02. 16. – 10:50

A Holcim Magyarország támogatásával megújult a B310-es tanterem, amit már birtokban is vettek a hallgatóink. A megnyitón a HOLCIM Magyaroszág vezetői, mint Pécsiközgáz alumnijai adták át a korszerűsített termet a Kar vezetésének és HÖT képviselőinek.

Karunk aktívan dolgozik jó vállalati kapcsolatok megteremtésén és folyamatos ápolásán, amelynek egyik megjelenési formája, amikor partnercégeink a különböző közös oktatási-kutatási projekteken kívül átvállalják termeink felújítását. A B310-es teremben a parkettacsiszolás és a friss dizájn kialakításán túl egy új projektort, szelektív hulladékgyűjtő edényeket helyeztek el, a világítást pedig a környezettudatosság jegyében led fénycsövekre cserélték. Nagy öröm a Kar számára, hogy a HOLCIM Magyarország támogatásával hallgatóink egy inspiráló és modern környezetben folytathatják tanulmányaikat.

" " " "
" "