Simonyi Hackathon

2024. március 20-21.

World of Practice (WoP) előadás-sorozat a teljes szemeszter ideje alatt.

A WoP előadás-sorozat keretében partnereinknek és alumni tagjainknak a teljes szemeszter során lehetőségük van szakmai előadást tartani, a hozott témákhoz kapcsolódó kurzusokon.

World of Practice Week

További előadások a tavaszi szemeszter során a World of Practice (WoP) week előadásainál ITT tekinthetőek meg.

World of Practice (WoP) előadás-sorozat a teljes szemeszter ideje alatt.

A WoP előadás-sorozat keretében partnereinknek és alumni tagjainknak a teljes szemeszter során lehetőségük van előadást tartani a hozott témákhoz kapcsolódó kurzusokon.

hack int

What is Hackathon?

World of Practice (WoP) előadás-sorozat a teljes szemeszter ideje alatt.

World of Practice (WoP) Week - október 16-20.

A PTE Közgazdaságtudományi Kar évek óta elkötelezett támogatója a tapasztalati/alkalmazott tanulásnak és a vállalati partnerek, illetve az ő tudásuk oktatásba történő integrálásának

Cleantech nemzetközi online Hackathon a PTE/KTK-n

2022. 11. 14. – 14:00

2022. november 14-15-én a Simonyi BEDC Vállalkozásfejlesztési Központ (KTK) immáron kilencedik alkalommal szervez Hackathont.

World of Practice (WoP) vállalati előadás-sorozat a teljes szemeszter ideje alatt

2022. február 14. – május 6.

A PTE Közgazdaságtudományi Kar Alkalmazott Tanulások Központja (CAL), a Pénzügy Számvitel Intézet és az Elemzésközpont közös online tréningjének célja, hogy betekintést nyújtson a tőzsde világába. Az elméleti háttér bemutatása mellett kiemelt szerepet kap a gyakorlati alkalmazás, így megismerheted például, hogy hogyan működnek a részvényszűrő programok vagy a részvénypiaci kockázatkezelés.

A tréning időtartama: 2*60 perc 5 alkalommal

Időpont: Szeptember 30.-Október 28. péntek 10:00

Várjuk azon cégek jelentkezését, akik rendelkeznek olyan projekttel, problémával, melyet hallgatói csapatok kidolgozására bíznának.Egy-egy projekten 4 fős hallgatói csapatok dolgoznak heti 20 órában, a karon erre a célra kialakított helyiségben. A munka során elvárás, hogy a gyakornokok folyamatos kapcsolatban legyenek a vállalat képviselőivel, igény szerint, de hetente legalább egyszer személyes vagy online konzultációt tartsanak.

2021. szeptember 6 –december 10.

2021.
Feliratkozás a következőre: